PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

Novi proizvodi

UniFi Switch, 2xSFP, 24xGLAN, LCD, 25W  
1.488,48 kn
(1.860,60 kn)
Nadodaj u košaricu
24V 4A unutarnje napajanje za CCR1016 i CCR1036 serije  
189,07 kn
(236,34 kn)
Nadodaj u košaricu
Stropni AP, 4x710MHz, 128MB, 2xGLAN, 2,[email protected], [email protected], L4, PoE, napajanje  
556,45 kn
(695,56 kn)
Nadodaj u košaricu
Masterlan fiber optic patch cord, LCupc-LCupc, Multimode 50/125 OM4, duplex, 1m  
30,23 kn
(37,79 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi Switch, 4xSFP+, 48xGLAN, LCD, 48xPoE out, 600W  
7.027,54 kn
(8.784,43 kn)
Nadodaj u košaricu
Zamjenski uređaj za UC-CK, napajanje 5V 2,5A  
702,09 kn
(877,61 kn)
Nadodaj u košaricu
Wireless Dual Band router, 4xLAN, 1xWAN, fiksna antena, napajanje  
206,95 kn
(258,69 kn)
Nadodaj u košaricu
8 port switch, 1xSFP, 10/100/1000Mbps, 9xGLAN, 8xPoEout, 63W, napajanje  
616,89 kn
(771,11 kn)
Nadodaj u košaricu
Gigabit PoE Injector 48V/0.32A (15,4W) bijeli  
55,62 kn
(69,53 kn)
Nadodaj u košaricu
Wi-Fi 6, 1xGLAN, 2x2 MIMO 2.4Gbit/s, 2,[email protected], [email protected], BEZ napajanja  
690,74 kn
(863,43 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM 2xLC(PC), 80km, 1.25G, 1550nm  
196,28 kn
(245,35 kn)
Nadodaj u košaricu
Adapter za montažu MikroTik uređaja na UBNT antene  
19,18 kn
(23,98 kn)
Nadodaj u košaricu
Zaštita za antenu UBNT RocketDish RD-5G34 i AF-5G34-S45  
678,11 kn
(847,64 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi switch, 5xGLAN, napajanje  
209,29 kn
(261,61 kn)
Nadodaj u košaricu
2x1.3GHz, Wi-Fi 6, 4x4 MIMO 2.4Gbit/s, 2,[email protected], [email protected], BEZ napajanja  
1.207,56 kn
(1.509,45 kn)
Nadodaj u košaricu
Kabel RF240 SMA male - SMA male LTE 1m  
50,53 kn
(63,16 kn)
Nadodaj u košaricu
IPQ-4018 4x716Mhz, 2xGLAN, 1xSIM, [email protected],4Ghz, [email protected], GPoE, napajanje  
1.084,37 kn
(1.355,46 kn)
Nadodaj u košaricu
Video snimač, 4x3,5 HDD, 1xSFP, 1XGLAN, napajanje (bez HDD-a!)  
2.379,32 kn
(2.974,15 kn)
Nadodaj u košaricu
montaža bez alata, oklopljeni, za masterlan patch panel ili utičnice  
11,93 kn
(14,91 kn)
Nadodaj u košaricu
1U patch panel nosač za masterlan keystone module  
115,62 kn
(144,53 kn)
Nadodaj u košaricu
EU, 650MHz, 64MB, 1xLAN, [email protected],4GHz  
246,89 kn
(308,61 kn)
Nadodaj u košaricu
924i-2nD-BT5 i BG77, 650MHz, 64MB, [email protected],4GHz, GPS, GSM 4G, 1xLAN, napajanje  
545,34 kn
(681,68 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC), 10km, 1/10/25G, 1310nm  
783,48 kn
(979,35 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).