PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

Novi proizvodi

SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3 metra  
234,56 kn
(293,20 kn)
Nadodaj u košaricu
SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1 metar  
174,04 kn
(217,55 kn)
Nadodaj u košaricu
wAPG-60ad-SA, 716MHz, 256MB, 1xGLAN, 802.11ad, sektor 120st., PoE Napajanje  
1.093,03 kn
(1.366,29 kn)
Nadodaj u košaricu
wAPG-60ad, 716MHz, 256MB, 1xGLAN, 802.11ad, PoE napajanje  
558,85 kn
(698,56 kn)
Nadodaj u košaricu
Masterlan comfort patch cable UTP, Cat6, 0,25m, gray  
3,26 kn
(4,08 kn)
Nadodaj u košaricu
Parabolic, 5 GHz, F/B ratio [dB]:37, TwistPort:Yes,  
823,83 kn
(1.029,79 kn)
Nadodaj u košaricu
Cable reduction with 1 power socket for connection to UPS with IEC connectors. Completely product length is 30cm.  
32,26 kn
(40,33 kn)
Nadodaj u košaricu
2.4 GHz, 5 GHz, (1) 10/100/1000Mbps, PoE, temp -40C up to 70C, RouterOS - L4  
638,28 kn
(797,85 kn)
Nadodaj u košaricu
Adapter napajanje za MikroTik, UBNT  
64,47 kn
(80,59 kn)
Nadodaj u košaricu
wsAP-5Hac2nD, QCA9531 650Mhz, 3xLAN, 2,[email protected], [email protected], PoE adapter  
275,05 kn
(343,81 kn)
Nadodaj u košaricu
CSS 610-8G-2S+IN, 8xGLAN, 2xSFP+, 12-57V, SwOS  
553,40 kn
(691,75 kn)
Nadodaj u košaricu
Vanjska, 60 GHz,1000 Mb/s, Full Duplex, PoE-In (only)  
1.610,74 kn
(2.013,43 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul MM, 850nm, 125m, 2xLC konektor  
1.384,63 kn
(1.730,79 kn)
Nadodaj u košaricu
MultiMode, 850nm, 300m, 2xLC connector, DDM, Cisco compatible  
86,50 kn
(108,13 kn)
Nadodaj u košaricu
4x716Mhz, 256MB, 5xGLAN, 1xPoEout, 2,[email protected], [email protected], 2,5dBi, L4, 4G, napajanje  
1.202,49 kn
(1.503,11 kn)
Nadodaj u košaricu
4x716Mhz, 256MB, 5xGLAN, 1xPoEout, 2,[email protected], [email protected], 5dBi L4, napajanje  
553,40 kn
(691,75 kn)
Nadodaj u košaricu
Outdoor, MIMO, SISO: 2 x 2, Wireless frequency: 5 GHz,  
244,82 kn
(306,03 kn)
Nadodaj u košaricu
Outdoor, (1) 10/100/1000Mbps, PoE-In (only), Wireless freq: 5 GHz WiFi standards: airMAX ac, 5GHz MIMO: 2 x 2  
510,72 kn
(638,40 kn)
Nadodaj u košaricu
SFP modul, GLAN 10/100/1000M, copper module, 100m, Cisco comp.  
100,16 kn
(125,20 kn)
Nadodaj u košaricu
Kapacitet tvrdog diska (u GB): 4000, radi sa DVR i NVR sistemima  
756,21 kn
(945,26 kn)
Nadodaj u košaricu
USB ports 2.0: 2 USB ports 3.0: 1 Number of Sata connectors: 4 VGA connector: Yes HDMI interface (resolution) [pixels]: 3840 x 2160 Audio: Yes LAN speed: (2) 10/100/1000Mbps  
1.518,27 kn
(1.897,84 kn)
Nadodaj u košaricu
LAN speed: (1) 10/100Mbps, PoE type: PoE-Out + PoE-In, PoE Out ports: 1, WiFi standards: 802.11n, 802.11b/g  
126,96 kn
(158,70 kn)
Nadodaj u košaricu
(1) 10/100/1000Mbps, (12) 10G + (2) 25G, Multiple WAN: Yes, Operating system: RouterOS - L6  
3.214,99 kn
(4.018,74 kn)
Nadodaj u košaricu
10/100/1000Mbps Gigabit LAN, Optical interfaces: (2) 10Gbps, IP55, PoE-Out (only) 16 ports  
1.517,25 kn
(1.896,56 kn)
Nadodaj u košaricu
LAN speed: (1) 10/100/1000Mbps, Gigabit LAN: Yes, MiniPCI-e slots: 2 SIM slots quantity: 3 USB: Yes, Design: Outdoor, Wireless frequency: 2.4 GHz, LTE WiFi standards: 802.11n, 802.11b/g  
1.093,03 kn
(1.366,29 kn)
Nadodaj u košaricu
(5) 10/100/1000Mbps, 802.11ac, 802.11n, 802.11b/g, 2.4 + 5 GHz (dual band), LTE  
1.236,31 kn
(1.545,39 kn)
Nadodaj u košaricu
LAN speed: (1) 10/100MbpsVideo compression: H.264, H.265, Number of supported IP cameras: 8 Number of supported HDD: 1 Supported HDD capacity [TB]: 8, PoE-Out standards: 802.3af, 802.3at PoE Out ports: 8  
800,35 kn
(1.000,44 kn)
Nadodaj u košaricu
Hot Swap power supply za CCR1072  
621,62 kn
(777,03 kn)
Nadodaj u košaricu
WDR: Digital Lens type: Fixed Lens [mm]: 4 (fixed) IR illuminator: Yes IR Range [m]: 30 Viewing Angle [°]: 113 Day/night mode: IR cut filter  
319,38 kn
(399,23 kn)
Nadodaj u košaricu
10/100Mbps, PoE, 802.3af, 2MPx, Max 1920 x 1080 (Full HD)  
319,29 kn
(399,11 kn)
Nadodaj u košaricu
Cortex A15 quad-core 1.4GHz, 1GB, 13xGLAN, 2x napajanje  
1.408,89 kn
(1.761,11 kn)
Nadodaj u košaricu
IP kamera, IR osvjetljenje 30m, mikrofon, [email protected], PoE napajanje  
372,51 kn
(465,64 kn)
Nadodaj u košaricu
IP kamera, IR osvjetljenje 50m, mikrofon, [email protected], PoE napajanje  
590,59 kn
(738,24 kn)
Nadodaj u košaricu
1xHDD utor do 8TB, 8W, 8xPoE out 108W, uređaj dolazi bez HDD diska  
915,66 kn
(1.144,58 kn)
Nadodaj u košaricu
duljina 12cm, visina 8,5cm, promjer 32mm  
30,60 kn
(38,25 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik pasive Gigabit PoE adapter, 48V 0.5A, grounded with ac cord  
40,44 kn
(50,55 kn)
Nadodaj u košaricu
2xSFP, 8xGLAN, 8xPoE out, 150W napajanje  
1.243,75 kn
(1.554,69 kn)
Nadodaj u košaricu
UTP kabel Cat5e dužina 30m sivi  
95,93 kn
(119,91 kn)
Nadodaj u košaricu
QCA9531 650Hz, 48xGLAN, 4xSFP+, 2xQSFP, rackmount, dvostruko napajanje  
2.644,34 kn
(3.305,43 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).