PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

Novi proizvodi

Wireless router, 300Mbps, 4xLAN, 1xWAN, odvojiva antena RPSMA, client mode  
158,10 kn
(197,63 kn)
Nadodaj u košaricu
indoor AP, MIMO 2,4GHz@23dBm, 5GHz@20dBm, b/g/n/ac  
180,66 kn
(225,83 kn)
Nadodaj u košaricu
Wireless router, 300Mbps, 4xLAN, 1xWAN, fiksna antena  
109,84 kn
(137,30 kn)
Nadodaj u košaricu
RJ45, RJ12, RJ11, metalna, premium  
193,73 kn
(242,16 kn)
Nadodaj u košaricu
5xGLAN, 4x CPU, Dual Band 4x4 MIMO 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2 1733+300Mbps  
2.149,89 kn
(2.687,36 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT UniFi Access Point In Wall Hi-Density  
1.148,02 kn
(1.435,03 kn)
Nadodaj u košaricu
Smart IR osvjetljenje, mikrofon, 4MP, 2.8mm, 30m  
706,51 kn
(883,14 kn)
Nadodaj u košaricu
Adapter napajanje sa microUSB konektorom za MikroTik, UBNT i sl  
29,21 kn
(36,51 kn)
Nadodaj u košaricu
16 kanala, 2xHDD utora, 7W, uređaj dolazi bez HDD diska  
920,65 kn
(1.150,81 kn)
Nadodaj u košaricu
Aluminijsko kućište za vanjsku upotrebu  
108,32 kn
(135,40 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik Cloud Hosted Router P1 License  
192,11 kn
(240,14 kn)
Nadodaj u košaricu
PowerBeam 2AC, 2x18dBi, 802.11bgn, 1xGLAN, PoE napajanje, nosač  
836,55 kn
(1.045,69 kn)
Nadodaj u košaricu
simetrična sektor antena, 30st, IsoStation port za PrismStation  
521,50 kn
(651,88 kn)
Nadodaj u košaricu
horn anrtena 45st, metalno kučište, 1xGLAN, airMAX ac, PoE napajnje  
846,54 kn
(1.058,18 kn)
Nadodaj u košaricu
Za EdgeRouter 4/6P/10X/12 i EdgeSwitch 10X, 19inc, 1U  
119,20 kn
(149,00 kn)
Nadodaj u košaricu
Indoor, magnet, RSMA male + 1m pigtail  
58,57 kn
(73,21 kn)
Nadodaj u košaricu
Sector 5GHz 2x2 MIMO 90st 15dBi i sektor 2.4GHz 2x2 MIMO 45st 10dBi  
691,70 kn
(864,63 kn)
Nadodaj u košaricu
za povezivanje GSM opreme  
50,01 kn
(62,51 kn)
Nadodaj u košaricu
Outdoor GPS, LTE, 1xGLAN, 1xUSB, 3xSIM, serijski port  
1.077,67 kn
(1.347,09 kn)
Nadodaj u košaricu
RBLHGR i R11e-LTE6, 1xLAN, 3G/4G Router, L3, LTE, napajanje  
1.157,22 kn
(1.446,53 kn)
Nadodaj u košaricu
Gigabit PoE Injector, 48V/0.5A (24W)  
107,95 kn
(134,94 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 5m  
78,94 kn
(98,68 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 3m  
69,62 kn
(87,03 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 2m  
60,82 kn
(76,03 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 1m  
50,48 kn
(63,10 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 0.5m  
41,68 kn
(52,10 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Single Mode, 6 fibers, LC-LC (UPC), 60m  
722,90 kn
(903,63 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Single Mode, 6 fibers, LC-LC (UPC), 30m  
485,17 kn
(606,46 kn)
Nadodaj u košaricu
3rd generation camera, IR osvjetljenje, mikrofon, 30FPS@1920x1080, PoE napajanje  
1.351,74 kn
(1.689,68 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi Video Camera, 8MPx, 3x optički zoom, 1xGLAN, outdoor  
3.423,42 kn
(4.279,28 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi Voip Phone, Touch LCD, 720x1280px, Android Nougat  
1.579,04 kn
(1.973,80 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi Switch, 2xSFP, 24xGLAN, LCD, 16xPoE out, 120W  
2.794,19 kn
(3.492,74 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi Switch, 2xSFP, 16xGLAN, LCD, 8xPoE out, 60W  
2.204,85 kn
(2.756,06 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi Switch, 12xSFP+, 4x10GLAN, 320Gbps, napajanje  
3.970,09 kn
(4.962,61 kn)
Nadodaj u košaricu
24 portni switch, 1Gbps, 19inch rackmount, napajanje  
590,41 kn
(738,01 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).