PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

Novi proizvodi

Gigabit PoE Injector 48V/0.32A (15,4W) bijeli  
54,84 kn
(68,55 kn)
Nadodaj u košaricu
Wi-Fi 6, 1xGLAN, 2x2 MIMO 2.4Gbit/s, 2,[email protected], [email protected], BEZ napajanja  
681,09 kn
(851,36 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM 2xLC(PC), 80km, 1.25G, 1550nm  
193,51 kn
(241,89 kn)
Nadodaj u košaricu
Adapter za montažu MikroTik uređaja na UBNT antene  
18,80 kn
(23,50 kn)
Nadodaj u košaricu
Zaštita za antenu UBNT RocketDish RD-5G34 i AF-5G34-S45  
668,74 kn
(835,93 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi switch, 5xGLAN, napajanje  
206,31 kn
(257,89 kn)
Nadodaj u košaricu
2x1.3GHz, Wi-Fi 6, 4x4 MIMO 2.4Gbit/s, 2,[email protected], [email protected], BEZ napajanja  
1.190,61 kn
(1.488,26 kn)
Nadodaj u košaricu
Kabel RF240 SMA male - SMA male LTE 1m  
49,80 kn
(62,25 kn)
Nadodaj u košaricu
IPQ-4018 4x716Mhz, 2xGLAN, 1xSIM, [email protected],4Ghz, [email protected], GPoE, napajanje  
1.069,12 kn
(1.336,40 kn)
Nadodaj u košaricu
Video snimač, 4x3,5 HDD, 1xSFP, 1XGLAN, napajanje (bez HDD-a!)  
2.346,33 kn
(2.932,91 kn)
Nadodaj u košaricu
montaža bez alata, oklopljeni, za masterlan patch panel ili utičnice  
11,72 kn
(14,65 kn)
Nadodaj u košaricu
1U patch panel nosač za masterlan keystone module  
103,95 kn
(129,94 kn)
Nadodaj u košaricu
EU, 650MHz, 64MB, 1xLAN, [email protected],4GHz  
243,46 kn
(304,33 kn)
Nadodaj u košaricu
924i-2nD-BT5 i BG77, 650MHz, 64MB, [email protected],4GHz, GPS, GSM 4G, 1xLAN, napajanje  
537,65 kn
(672,06 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC), 10km, 1/10/25G, 1310nm  
772,41 kn
(965,51 kn)
Nadodaj u košaricu
326-24S+2Q+RM, 650MHz, 2xQSFP+ 40G, 24xSFP+ 10G, 1xGLAN, dvostruko napajanje  
2.646,92 kn
(3.308,65 kn)
Nadodaj u košaricu
Masterlan fiber optic patch cord LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m  
36,21 kn
(45,26 kn)
Nadodaj u košaricu
Masterlan fiber optic patch cord LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m  
35,19 kn
(43,99 kn)
Nadodaj u košaricu
QSFP+ direct attach cable, 1 metar  
164,24 kn
(205,30 kn)
Nadodaj u košaricu
4x716Mhz, 256MB, 1xGLAN, [email protected], [email protected], L4, 2kom, napajanje  
1.317,18 kn
(1.646,48 kn)
Nadodaj u košaricu
Ubiquiti GBE, 60GHz+5GHz Radio, 1Gbps+, 1GLAN, airOS GP, napajanje  
894,73 kn
(1.118,41 kn)
Nadodaj u košaricu
4x716Mhz, 256MB, 1xGLAN, [email protected], [email protected], L4, napajanje  
655,71 kn
(819,64 kn)
Nadodaj u košaricu
USB, 2,4GHz, 150Mbit/s, 802.11b/g/n  
88,60 kn
(110,75 kn)
Nadodaj u košaricu
za Cambium ePMP 1000 AP, CSM, ePMP Force 300 CSM, ePMP 3000L AP  
206,73 kn
(258,41 kn)
Nadodaj u košaricu
duljina 16cm, visina 10cm, promjer 36mm  
33,53 kn
(41,91 kn)
Nadodaj u košaricu
Čitač kartica, 1xLAN, NFC, Bluetooth  
644,40 kn
(805,50 kn)
Nadodaj u košaricu
NFC kartica, 13,56MHz AES-128, 5grama, za UniFi Access  
271,72 kn
(339,65 kn)
Nadodaj u košaricu
Ubiquiti UA-Hub - UniFi Access Hub  
1.299,32 kn
(1.624,15 kn)
Nadodaj u košaricu
Čitač kartica sa LCD zaslonom, 1xLAN, NFC, Bluetooth  
1.961,09 kn
(2.451,36 kn)
Nadodaj u košaricu
1x Access Hub, 1x Access Reader Pro, 1x Access Reader Lite, 20x Access Card  
3.251,48 kn
(4.064,35 kn)
Nadodaj u košaricu
UniFi Switch, 2xSFP+, 4x10GLAN, 4xPoE out, 120Gbps, napajanje  
3.869,63 kn
(4.837,04 kn)
Nadodaj u košaricu
SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 3 metra  
222,92 kn
(278,65 kn)
Nadodaj u košaricu
SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1 metar  
165,44 kn
(206,80 kn)
Nadodaj u košaricu
wAPG-60ad-SA, 716MHz, 256MB, 1xGLAN, 802.11ad, sektor 120st., PoE Napajanje  
1.125,52 kn
(1.406,90 kn)
Nadodaj u košaricu
wAPG-60ad, 716MHz, 256MB, 1xGLAN, 802.11ad, PoE napajanje  
575,45 kn
(719,31 kn)
Nadodaj u košaricu
UTP kabel Cat6 dužina 25 cm sivi  
3,37 kn
(4,21 kn)
Nadodaj u košaricu
Adapter sa UPS napajanje, 23 cm  
33,24 kn
(41,55 kn)
Nadodaj u košaricu
2.4 GHz, 5 GHz, (1) 10/100/1000Mbps, PoE, temp -40C up to 70C, RouterOS - L4  
724,21 kn
(905,26 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).