PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

Novi proizvodi

CCR2004-16G-2S+  
2.750,08 kn
(3.437,60 kn)

Nadodaj u košaricu
MikroTik LHGGM i EG18-EA, LHG LTE18 kit  
1.859,79 kn
(2.324,74 kn)

Nadodaj u košaricu
Ubiquiti UXG-Pro-EU, UniFi Next-generation Gateway Pro  
3.698,31 kn
(4.622,89 kn)

Nadodaj u košaricu
Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack  
295,90 kn
(369,88 kn)

Nadodaj u košaricu
5900rpm, 64MB cache, 180 MB/s čitanje/pisanje  
449,60 kn
(562,00 kn)

Nadodaj u košaricu
G4 Bullet, 4rd Generation, IR osvjetljenje, mikrofon, [email protected], PoE napajanje  
1.374,91 kn
(1.718,64 kn)

Nadodaj u košaricu
UniFi Switch, 16xGLAN, 8xPoE Out 45W, napajanje, zidni nosač  
1.474,74 kn
(1.843,43 kn)

Nadodaj u košaricu
Wi-Fi 6, 1xGLAN, 4x4 MIMO 4.8Gbit/s, 2,[email protected], [email protected], BEZ napajanja  
1.171,00 kn
(1.463,75 kn)

Nadodaj u košaricu
4x1,7GHz, 4GB, 9xGLAN, 8xPoE out, 2xSFP+, UniFi Controller, Video i Security Gateway  
4.021,92 kn
(5.027,40 kn)

Nadodaj u košaricu
Ubiquiti CKG2-RM - Rack Mount for Cloud Key G2  
730,40 kn
(913,00 kn)

Nadodaj u košaricu
CPU 98DX226S 1x800MHz, 256MB, 4xSFP+, 5xSFP, 1xGLAN, rackmount, napajanje  
1.247,19 kn
(1.558,99 kn)

Nadodaj u košaricu
MaxLink 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, 3km, 2x LC connector, DDM  
62,21 kn
(77,76 kn)

Nadodaj u košaricu
2xSFP+, 8xGLAN 2,5Gbit/s, 8xPoE out, 150W  
3.428,54 kn
(4.285,68 kn)

Nadodaj u košaricu
SFP, SFP+, 1m, 10Gbps. DDMI  
129,40 kn
(161,75 kn)

Nadodaj u košaricu
US-24-250W, 24xGLAN, 2xSFP+, 400W napajanje, 24x PoE out  
4.926,69 kn
(6.158,36 kn)

Nadodaj u košaricu
2xSFP, 8xGLAN, 1x PoE out 24V, napajanje  
824,90 kn
(1.031,13 kn)

Nadodaj u košaricu
MikroTik CubeG-5ac60ay, Cube 60Pro ac  
915,13 kn
(1.143,91 kn)

Nadodaj u košaricu
Adapter napajanje UBNT sa ugrađenim Gigabit PoE adapterom, 30w  
101,50 kn
(126,88 kn)

Nadodaj u košaricu
MaxLink 1.25G SFP optical module, MM, 850nm, 550m, 2x LC connector, DDM Cisco compatible  
62,81 kn
(78,51 kn)

Nadodaj u košaricu
12x2,5GLAN, 12xGLAN, 24xPoE out 802.3af/at, 2xSFP+, 400W, Rackmount  
5.720,06 kn
(7.150,08 kn)

Nadodaj u košaricu
24xGLAN, 2xSFP+, 230V, Rackmount  
2.851,09 kn
(3.563,86 kn)

Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).