PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

Novi proizvodi

TP-Link TL-SG1005P - PoE Switch 5xTP 10/100/1000Mbps(4x PoE), steel case  
284,51 kn
(355,64 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 20km, 1xSC konektor, DDM, Cisco comp.  
122,51 kn
(153,14 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 20km, 1xSC konektor, DDM, Cisco comp.  
98,35 kn
(122,94 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 20km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
114,45 kn
(143,06 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 20km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
98,35 kn
(122,94 kn)
Nadodaj u košaricu
Whitenergy power supply 19V / 90W connector 5.5x1.7mm 4.74 Acer  
126,64 kn
(158,30 kn)
Nadodaj u košaricu
TP-Link Archer C5 - Wireless Gigabit Dual Band Router  
314,30 kn
(392,88 kn)
Nadodaj u košaricu
Logitech sluchátka s mikrofonem Headset H570e stereo, USB  
349,86 kn
(437,33 kn)
Nadodaj u košaricu
TP-Link TD-W9960 - 300Mbps Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router, 4x LAN, Annex A/B  
247,14 kn
(308,93 kn)
Nadodaj u košaricu
Pigtail u.Fl (IPEX) to SMA female pigtail cable, 15cm  
16,39 kn
(20,49 kn)
Nadodaj u košaricu
TP-Link UH700, 7 ports USB 3.0 Hub with 2 power charge ports, Desktop, a 12V/2.4A power adapter included  
272,25 kn
(340,31 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD  
1.349,36 kn
(1.686,70 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT ETH-SP-G2 - Ethernet Surge Protector, max. 10kA  
78,99 kn
(98,74 kn)
Nadodaj u košaricu
4x brži od UCK G1, ugrađena baterija, Bluetooth  
1.205,97 kn
(1.507,46 kn)
Nadodaj u košaricu
Loco 5 AC, antena 2x13dBi MIMO, outdoor client 5GHz, PoE napajanje  
318,31 kn
(397,89 kn)
Nadodaj u košaricu
MIMO dual band 2x2 2,4GHz@26dBm, 4x4 5GHz@23dBm, PoE napajanje  
1.122,14 kn
(1.402,68 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT UniFiSwitch US-8-150W - 8x GLAN, 2x SFP, POE+, 150W, rackmount  
1.295,64 kn
(1.619,55 kn)
Nadodaj u košaricu
Solarix patch panel 24 x RJ45 CAT6 STP, black, 1U  
617,47 kn
(771,84 kn)
Nadodaj u košaricu
TP-Link TL-SG108 switch 8xLan 10/100/1000Mbps, steel  
161,96 kn
(202,45 kn)
Nadodaj u košaricu
TP-Link T1600G-28TS - 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24x GLAN, 4x SFP  
884,34 kn
(1.105,43 kn)
Nadodaj u košaricu
TP-Link TL-SG1048, 48ports gigabit switch  
1.472,13 kn
(1.840,16 kn)
Nadodaj u košaricu
SFTP kabel Cat5e, 23AWG, puna žica, bijeli indoor, označena metraža, po metru  
4,78 kn
(5,98 kn)
Nadodaj u košaricu
SFTP kabel Cat5e, 23AWG, puna žica, bijeli indoor, označena metraža  
1.118,98 kn
(1.398,73 kn)
Nadodaj u košaricu
Generation 2, antena 23dBi, outdoor client 5GHz, AirMax Station, PoE adapter, napajanje  
422,83 kn
(528,54 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible  
271,77 kn
(339,71 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible  
294,42 kn
(368,03 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT PowerBeam 5AC-ISO Gen2, outdoor, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC  
941,57 kn
(1.176,96 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, 1733 + 300Mbps  
1.438,92 kn
(1.798,65 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT EdgeSwitch 8XP PoE PRO, 8x Gigabits POE ports, 24/48V (replacement of TS-8-PRO)  
1.180,83 kn
(1.476,04 kn)
Nadodaj u košaricu
RBSXTsq-60adB, 802.11ad, 1xLAN, L3, napajanje  
406,76 kn
(508,45 kn)
Nadodaj u košaricu
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX  
172,64 kn
(215,80 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik DRP-LTM - DINrail PRO kit for LtAP mini series  
57,31 kn
(71,64 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik RouterBOARD RB4011iGS + RackMount  
1.117,80 kn
(1.397,25 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible  
221,39 kn
(276,74 kn)
Nadodaj u košaricu
RF elements TwistPort™ Adaptor for ePMP2000 AP  
291,89 kn
(364,86 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN, Dual Boot (SwitchOS, RouterOS)  
873,00 kn
(1.091,25 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT AirFiber AF-5XHD, 1Gbps+, 4.8 - 6.2GHz (cijena po komadu)  
2.775,87 kn
(3.469,84 kn)
Nadodaj u košaricu
Solarix ethernet kabel CAT5E UTP PVC unutarnja upotreba  
2,86 kn
(3,58 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink panel antenna 10dBi 2,4GHz, 3m H155, RSMA male  
69,43 kn
(86,79 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik RouterBOARD RB912R-2nD-LTm, LtAP mini  
521,82 kn
(652,28 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik R11e-LTE - 2G/3G/4G/LTE miniPCi-e card, 2x u.Fl  
507,90 kn
(634,88 kn)
Nadodaj u košaricu
MikroTik ACGPSA - GPS antenna with SMA connector  
52,00 kn
(65,00 kn)
Nadodaj u košaricu
SXKD-5E-UTP-PVC  
624,04 kn
(780,05 kn)
Nadodaj u košaricu
Shelf with perforation 1U 280 mm Max load 15 kg  
106,81 kn
(133,51 kn)
Nadodaj u košaricu
RBLHGR i R11e-LTE, 4G, 3G, 2G, QCA9531, 64MB, 650MHz, 802.3af/at, L3  
915,36 kn
(1.144,20 kn)
Nadodaj u košaricu
Adapter TP-ADAPTOR V2-RB za TwistPort antene ePMP 1000 AP i CSM  
107,20 kn
(134,00 kn)
Nadodaj u košaricu
dual-band 802.11ac Wi-Fi access point / router  
497,09 kn
(621,36 kn)
Nadodaj u košaricu
OEM 0.7m tropinski kabel za napajanje 230V  
14,61 kn
(18,26 kn)
Nadodaj u košaricu
Smart IR osvjetljenje, mikrofon, 2MP, 2.8mm, 30m  
616,86 kn
(771,08 kn)
Nadodaj u košaricu
spliter za temperaturni senzor 8porta  
54,50 kn
(68,13 kn)
Nadodaj u košaricu
wAPG-60ad-A, 1xGLAN, 60GHz, L4, PoE, napajanje  
685,74 kn
(857,18 kn)
Nadodaj u košaricu
širina 65cm, visina 200cm, promjer cijevi 48mm  
529,02 kn
(661,28 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).