PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

Ubiquiti ostalo

Outdoor, (1) 10/100/1000Mbps, PoE-In (only), Wireless freq: 5 GHz WiFi standards: airMAX ac, 5GHz MIMO: 2 x 2  
Posebna ponuda
449,00 kn
(561,25 kn)
Nadodaj u košaricu
dual-band 802.11ac Wi-Fi access point / router  
477,77 kn
(597,21 kn)
Nadodaj u košaricu
MIPS1004Kc, 880MHz, 256MB, 5xGLAN, 1xSFP, 5xPoE out, napajanje 24V 1.25A  
744,03 kn
(930,04 kn)
Nadodaj u košaricu
Za EdgeRouter 4/6P/10X/12 i EdgeSwitch 10X, 19inc, 1U  
110,68 kn
(138,35 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT ETH-SP-G2 - Ethernet Surge Protector, max. 10kA  
79,27 kn
(99,09 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Single Mode, 6 fibers, LC-LC (UPC), 30m  
450,66 kn
(563,33 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Single Mode, 6 fibers, LC-LC (UPC), 60m  
672,16 kn
(840,20 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT IsoBeam, isolator radome, 620mm  
571,40 kn
(714,25 kn)
Nadodaj u košaricu
Generation 2, antena 23dBi, outdoor client 5GHz, AirMax Station, PoE adapter, napajanje  
405,33 kn
(506,66 kn)
Nadodaj u košaricu
NBE-16-WM,  
54,03 kn
(67,54 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT PowerBeam 5AC-ISO Gen2, outdoor, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC  
960,52 kn
(1.200,65 kn)
Nadodaj u košaricu
Zaštita za antenu UBNT RocketDish RD-5G34 i AF-5G34-S45  
668,74 kn
(835,93 kn)
Nadodaj u košaricu
Sector 5GHz 2x2 MIMO 90st 15dBi i sektor 2.4GHz 2x2 MIMO 45st 10dBi  
640,96 kn
(801,20 kn)
Nadodaj u košaricu
UBNT CKG2-RM - Cloud Key G2 Rack Mount Accessory  
651,60 kn
(814,50 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 0.5m  
38,74 kn
(48,43 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 1m  
46,98 kn
(58,73 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 2m  
56,64 kn
(70,80 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 3m  
64,77 kn
(80,96 kn)
Nadodaj u košaricu
Fiber Cable, Multi Mode, OM3, 2 fibers (duplex), LC-LC (UPC), 5m  
73,52 kn
(91,90 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).