PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

MikroTik SFP module S-85DLC05D

MikroTik SFP module S-85DLC05D
Optički modul MultiMode LC(PC), 550m, 1.25G
Šifra proizvoda: 10317
Jamstvo: 12 mjeseci
Redovna cijena 92,68 kn
(115,85 kn)
Vaša cijena 92,68 kn
(115,85 kn)
Za narudžbu preko 1.000,00kn 91,87 kn
(114,84 kn)
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).
S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Product code S-85DLC05D
Data Rate 1.25G
Wavelength 850nm
Mode MM
Distance 550M
Connector Dual LC
Format SFP
MikroTik SFP module S-85DLC05D Optički modul MultiMode LC(PC), 550m, 1.25G