PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

MikroTik SFP module S-35/53LC20D

MikroTik SFP module S-35/53LC20D
Optički modul SingleMode SM LC(PC) 20km, 1.25G, 2kom (1 par)
Šifra proizvoda: 10319
Jamstvo: 12 mjeseci
Redovna cijena 414,33 kn
(517,91 kn)
Vaša cijena 414,33 kn
(517,91 kn)
Za narudžbu preko 1.000,00kn 407,42 kn
(509,28 kn)
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).
S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Product code S-3553LC20D
Mode SM
Data Rate 1.25G
Distance 20KM
Connector LC
Format SFP
MikroTik SFP module S-35/53LC20D Optički modul SingleMode SM LC(PC) 20km, 1.25G, 2kom (1 par)