PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

MikroTik SFP+ module S+85DLC03D

MikroTik SFP+ module S+85DLC03D
Optički modul MultiMode MM LC(PC), 300m, 10G, 850nm
Šifra proizvoda: 10321
Jamstvo: 24 mjeseci
Redovna cijena 313,78 kn
(392,23 kn)
Vaša cijena 313,78 kn
(392,23 kn)
Za narudžbu preko 1.000,00kn 311,05 kn
(388,81 kn)
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Tehnički parametri 
Format:SFP+
For cable type:Multi Mode
Transmission speed:10 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:850
Distance [km]:0,3
Transfer type:2-fiber
Optical Connectors:(2) LC
Compatibility:Cisco
DDMI - diagnostics:Yes
Datoteke
Datasheet
SFP compatility list
MikroTik SFP+ module S+85DLC03D Optički modul MultiMode MM LC(PC), 300m, 10G, 850nm