PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

MaxLink SFP module ML-S3155-40 1.25G WDM(BiDi)

MaxLink SFP module ML-S3155-40 1.25G WDM(BiDi)
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.
Šifra proizvoda: 10328
Jamstvo: 24 mjeseci
Raspoloživost: Dostupno u roku od 7-10 radnih dana
Redovna cijena 138,48 kn
(173,10 kn)
Vaša cijena 138,48 kn
(173,10 kn)
Za narudžbu preko 1.000,00kn 135,02 kn
(168,77 kn)
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).

WDM SFP modules use only one optical fiber for bidirectional connections, allowing double the density of the connection without changing the optical path. SFP module supports monitoring, or DDM function.

The module is compatible with all active features from MikroTik and other cisco compliant devices.


The LC connectors in the SFP module have UPC type grinding.


Attention: For a fully functional connection, buy ML-S5531-40, see related products.

Tehnički parametri 
Connectors: (1) LC
Format: SFP
For cable type: Single Mode
Transmission speed: 1 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]: 1310 / 1550
Distance [km]: 40
Transfer type: WDM
Operating temperature [°C]: 0 up to 70
DDMI - diagnostics: Yes
Datoteke
MaxLink SFP module ML-S3155-40 1.25G WDM(BiDi) Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.