PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

MaxLink 10G SFP+ optički modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilan

MaxLink 10G SFP+ optički modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilan
MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible
Šifra proizvoda: 10335
Jamstvo: 24 mjeseci
Raspoloživost: Dostupno u roku od 7-10 radnih dana
Redovna cijena 126,54 kn
(158,18 kn)
Vaša cijena 126,54 kn
(158,18 kn)
Za narudžbu preko 1.000,00kn 125,28 kn
(156,60 kn)
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).

ML-S+31D-10 is singlemode 10G SFP+ module with 1310nm wave length and 2 LC connectors for link at distance up to 10km. Module is "cisco compatible", so it is compatible with almost all active devices.

Tehnički parametri 
Connectors: (2) LC
Format: SFP+
For cable type: Single Mode
Transmission speed: 10 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]: 1310
Distance [km]: 10
Transfer type: 2-fiber
Operating temperature [°C]: -10 up to 70
DDMI - diagnostics: Yes
Datoteke
MaxLink 10G SFP+ optički modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco kompatibilan MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible