PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

SFP/SFP+ moduli

MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible  
116,80 kn
(146,00 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible  
155,45 kn
(194,31 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible  
168,41 kn
(210,51 kn)
Nadodaj u košaricu
SFP modul, GLAN 10/100/1000M, copper module, 100m, Cisco comp.  
100,16 kn
(125,20 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 20km, 1xSC konektor, DDM, Cisco comp.  
76,61 kn
(95,76 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SM, 1310nm, 40km, 2xLC konektor, DDM, Cisco compatible  
92,39 kn
(115,49 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 20km, 1xSC konektor, DDM, Cisco comp.  
76,61 kn
(95,76 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
136,19 kn
(170,24 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
122,24 kn
(152,80 kn)
Nadodaj u košaricu
MultiMode, 850nm, 300m, 2xLC connector, DDM, Cisco compatible  
86,50 kn
(108,13 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC), 20km, 1.25G  
125,35 kn
(156,69 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC) 20km, 1.25G, 2kom (1 par)  
383,38 kn
(479,23 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul MultiMode LC(PC), 550m, 1.25G  
90,09 kn
(112,61 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 10/100/1000M sučelje za bakar (FTP,UTP), RJ-45, 100m, 1.25Gbps  
151,51 kn
(189,39 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 10GB SingleMode SM LC(PC) 10km, 1.25G, 2kom (1 par)  
1.829,38 kn
(2.286,73 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC) 10km, 10G, 1310nm  
749,38 kn
(936,73 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul MultiMode MM LC(PC), 300m, 10G, 850nm  
300,46 kn
(375,58 kn)
Nadodaj u košaricu
2.5G/5G/10G sučelje za bakar (FTP,UTP), RJ-45  
343,02 kn
(428,78 kn)
Nadodaj u košaricu
MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM  
81,15 kn
(101,44 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310  
93,07 kn
(116,34 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550  
93,07 kn
(116,34 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul MM, 850nm, 125m, 2xLC konektor  
1.384,63 kn
(1.730,79 kn)
Nadodaj u košaricu
Multi-Mode Module, 10Gigabit, 2kom u pakiranju  
254,56 kn
(318,20 kn)
Nadodaj u košaricu
Multi-Mode Module, 1Gigabit, 2kom u pakiranju  
117,03 kn
(146,29 kn)
Nadodaj u košaricu
SFP GLAN modul, 1xGLAN, 10/100/1000Mbit  
103,57 kn
(129,46 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul U- Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2 kom (1 par)  
162,60 kn
(203,25 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).