PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

SFP/SFP+ moduli

MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible  
148,38 kn
(185,48 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible  
221,06 kn
(276,33 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible  
239,48 kn
(299,35 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 20km, 1xSC konektor, DDM, Cisco comp.  
99,88 kn
(124,85 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SM, 1310nm, 40km, 2xLC konektor, DDM, Cisco compatible  
138,84 kn
(173,55 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 20km, 1xSC konektor, DDM, Cisco comp.  
124,43 kn
(155,54 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
154,24 kn
(192,80 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
154,24 kn
(192,80 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC), 20km, 1.25G  
135,91 kn
(169,89 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC) 20km, 1.25G, 2kom (1 par)  
415,95 kn
(519,94 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul MultiMode LC(PC), 550m, 1.25G  
97,70 kn
(122,13 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 10/100/1000M sučelje za bakar (FTP,UTP), RJ-45, 100m, 1.25Gbps  
164,31 kn
(205,39 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 10GB SingleMode SM LC(PC) 10km, 1.25G, 2kom (1 par)  
1.984,52 kn
(2.480,65 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC) 10km, 10G, 1310nm  
813,72 kn
(1.017,15 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul MultiMode MM LC(PC), 300m, 10G, 850nm  
325,88 kn
(407,35 kn)
Nadodaj u košaricu
MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM  
118,78 kn
(148,48 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310  
93,07 kn
(116,34 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550  
93,07 kn
(116,34 kn)
Nadodaj u košaricu
Multi-Mode Module, 10Gigabit, 2kom u pakiranju  
275,95 kn
(344,94 kn)
Nadodaj u košaricu
Multi-Mode Module, 1Gigabit, 2kom u pakiranju  
121,73 kn
(152,16 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul U- Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2 kom (1 par)  
175,32 kn
(219,15 kn)
Nadodaj u košaricu
SFP Modul, RJ45 - SFP  
107,95 kn
(134,94 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).