PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 

SFP/SFP+ moduli

MaxLink 10G SFP+ optical module, SM, 1310nm, 10km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible  
223,37 kn
(279,21 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible  
274,30 kn
(342,88 kn)
Nadodaj u košaricu
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10KM, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible  
297,16 kn
(371,45 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 20km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
99,24 kn
(124,05 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 20km, 1xSC konektor, DDM, Cisco comp.  
99,24 kn
(124,05 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SM, 1310nm, 40km, 2xLC konektor, DDM, Cisco compatible  
137,88 kn
(172,35 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 20km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
115,48 kn
(144,35 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 20km, 1xSC konektor, DDM, Cisco comp.  
123,53 kn
(154,41 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1550/Rx1310nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
153,16 kn
(191,45 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.  
153,16 kn
(191,45 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC), 20km, 1.25G  
135,00 kn
(168,75 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC) 20km, 1.25G, 2kom (1 par)  
413,07 kn
(516,34 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul MultiMode LC(PC), 550m, 1.25G  
97,01 kn
(121,26 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 10/100/1000M sučelje za bakar (FTP,UTP), RJ-45, 100m, 1.25Gbps  
163,19 kn
(203,99 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 10GB SingleMode SM LC(PC) 10km, 1.25G, 2kom (1 par)  
1.970,77 kn
(2.463,46 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul SingleMode SM LC(PC) 10km, 10G, 1310nm  
808,10 kn
(1.010,13 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul MultiMode MM LC(PC), 300m, 10G, 850nm  
323,64 kn
(404,55 kn)
Nadodaj u košaricu
MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM  
136,92 kn
(171,15 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310  
93,07 kn
(116,34 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550  
93,07 kn
(116,34 kn)
Nadodaj u košaricu
Multi-Mode Module, 10Gigabit, 2kom u pakiranju  
274,51 kn
(343,14 kn)
Nadodaj u košaricu
Multi-Mode Module, 1Gigabit, 2kom u pakiranju  
121,28 kn
(151,60 kn)
Nadodaj u košaricu
Optički modul U- Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2 kom (1 par)  
174,60 kn
(218,25 kn)
Nadodaj u košaricu
SFP Modul, RJ45 - SFP  
107,67 kn
(134,59 kn)
Nadodaj u košaricu
Cijene su bez PDV-a, a unutar zagrada (sa PDV-om).