PROIZVODA
0,00 KUNA
Vaša košarica
Izbornik
 
Pro-Ping Webshop
Wireless Wire
Komplet koj zamjenjuje Gigabit ethernet kabel s dva mala uređaja međusobno povezana preko bežične veze na 60GHz.
Jednostavno uključite uređaje, usmjerite ih i dobivate 1 Gbit/s full duplex vezu
Veza je osigurana AES zaštitom, a 1GBbit/s propusnost se postiže i na 100 metara. Kutija sadrži dva wAP60G uređaja za unutarnju upotrebu (koji su već upareni), komplet za zidnu montažu, stolni stalak, napajanje
FiberBox
FiberBox je vanjski router s pet SFP priključaka, idealan za lokacije gdje je udaljenost ograničava upotrebu ethernet kabela.
Uređaj je otporan na vremenske utjecaje i dolazi s vezicama i obujmicom za montažu na cjevne nosače, spreman za uporabu i instalaciju na visokim pozicijama.
Također uključuje bakreni modul RJ45 SFP (S-RJ01)na prvom portu, tako da možete koristiti ethernet u jednom od portova. Uklonite ga kako bi imali pristup svim pet SFP priključaka za korištenje s 1.25G optičkim modulima
SXTsq Lite5
SXTsq Lite5 je kompaktan i lagan vanjski bežični uređaj s integriranom antenom. Savršeno za veze točka-točka do 12 kilometara udaljenosti ili kao CPE jedinica.
Kompaktan, otporan na vremenske utjecaje i jednostavan za montažu.
SXTsq Lite5 sadrži 16dBi antenu poput SXT Lite5, ali dizajn antene je bitno poboljšan i fizička veličina je dramatično smanjena - SXTsq ostao istog promjera ali je dva puta tanji!
wAP LTE kit
WAP LTE je mala bežična vodootporna pristupna točka s ugrađenim GSM modemom koji podržava 2G, 3G i 4G (LTE) mrežu. Povežite se sa LTE mrežom, uređaje spojite na 802.11b/g/n WLAN mrežu i pristupite LTE mreži s telefona ili bilo kojeg drugog bežičnog uređaja.
WAP LTE također ima jedan 10/100 Ethernet LAN port za vaše žičane uređaje.
Vatrootporni uređaj može se montirati izvan vaše kuće, u vozilu, na vašem trijemu ili bilo gdje drugdje gdje vam je potreban bežični pristup s vašeg telefona ili računala.
Također uključuje stolni stalak tako da ga možete staviti u objektima u blizini prozora.
LTE kartice su spojene na dvije unutarnje antene s u.FL konektorima tako da, ako želite, možete odspojiti konektore i dodajte svoju vanjsku LTE antenu za veću pokrivenost.
Jedinica ima nekoliko opcija napajanja, 9-30V PoE, Ethernet priključak, DC utičnica i Automotive konektor, vrlo je zgodan u mobilnim objektima poput autobusa, vlakova i sl.
 
Izdvajamo
294,52 kn
(368,15 kn)
RF elements TwistPort™ Adapter ePMP2000 AP
RF elements TwistPort™ Adaptor for ePMP2000 AP
65,23 kn
(81,54 kn)
Kabel RF240 N muški - N muški 5GHz 3m
Kabel RF240 N male - N male 5GHz 3m
271,62 kn
(339,53 kn)
MikroTik RouterBOARD RB952Ui-5ac2nD-TC hAP ac lite tower
QCA9531, 650;Hz, 64MB, 5xLAN, 2.4+5Ghz, 802.11a/b/g/n/ac, USB, 1xPoE out
119,01 kn
(148,76 kn)
Nosač cijevi zidni 48mm 40cm
480x50x180mm, prihvat 48mm (1.5 inch), odmak 40cm
774,73 kn
(968,41 kn)
Antena 5Ghz Omni UBNT AMO-5G10 MIMO 10dBi
2x2 MIMO, 10dBi, 12st, RSMA female, rocket kit
274,30 kn
(342,88 kn)
MaxLink 10G SFP+ optički modul, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC konektor, DDM
MaxLink 10G SFP+ optical module, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC connector, DDM, Cisco compatible
692,05 kn
(865,06 kn)
MikroTik RBwAPG-60ad-A Wireless Wire AP
wAPG-60ad-A, 1xGLAN, 60GHz, L4, PoE, napajanje
153,16 kn
(191,45 kn)
MaxLink SFP module ML-S3155-40 1.25G WDM(BiDi)
Optički modul WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 40km, 1xLC konektor, DDM, Cisco comp.