Prijava za posao

Prijava za Monter telekomunikacijskih uređaja (m/ž) - Nova Gradiška / Slavonski Brod / Đurđevac / Pitomača / Koprivnica / Virovitica
Objavljen: 11.01.2019.
Zadnji rok prijave: Do popunjenja
Stupanj obrazovanja: SSS/VSŠ/VSS elektrotehnika/informatika
PRO-PING odjel: Tehnička služba
Lokacija: Nova Gradiška / Slavonski Brod / Đurđevac / Pitomača / Koprivnica / Virovitica
Vrsta posla: rad na određeno

Opis posla
Posao se izvodi na terenu, a sastoji se od montaže/servisa telekomunikacijskih uređaja kod korisnika, kabliranja mrežne opreme na wireless/adsl/vdsl/optičkj mreži i sl. Po potrebi se izvode radovi te servisi na mrežnoj infrastrukturi.

Što nudimo
- samostalni rad
- edukaciju i usavršavanje
- opremu za rad
- službeni mobitel, laptop i vozilo
Uvjeti
- mjesto boravišta: jedno od navedenih (uža okolica)
- vozačka dozvola B kategorije
- jasno razvijene tehničke vještine
- tjelesne građe pogodne za rad na visini
- zbog rada na visini kandidati se iste ne smiju bojati
- razvijene komunikacijske vještine za rad sa korisnicima, kao i za rad u timu
- spremnost na samostalni rad

Vještine
- poznavanje računalne mreže (mrežne postavke, router, switch, IP postavke)
- poznavanje i razumijevanje računalnog hardvera i softvera
- engleski jezik

Vaši podaci

Datoteka mora biti manja od 2MB i tipa .jpg ili .jpeg

Prilozi

Obavezno polje, datoteka mora biti manja od 2MB i tipa .pdf

Otkaži