Prijava za posao

Prijava za Agent/ica u službi za korisnike
Objavljen: 12.10.2021.
Zadnji rok prijave: 20.10.2021.
Stupanj obrazovanja: SSS/VŠS/VSS
PRO-PING odjel: Služba za korisnike
Lokacija: Virje
Vrsta zaposlenja: određeno

Opis posla
- prva razina zaprimanja upita, zahtjeva i prigovora korisnika putem dolaznih poziva, e-maila i ostalih komunikacijskih kanala
- pravovremeno odgovaranje na sve upite korisnika
- pružanje informacija o uslugama i cijenama istih
- pružanje informacija o tvrtki
- preuzimanje, analiza, razumijevanje i rješavanje tehničkih zahtjeva te upita rezidencijalnih i poslovnih korisnika vezanih uz usluge
- održavanje i unapređenje poslovne suradnje s postojećim korisnicima u svrhu ostvarenja visoke razine korisničkog zadovoljstva
- rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
- rad u smjenama
- mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja
- posao na određeno vrijeme uz probni period, uz mogućnost potpisivanja Ugovora na neodređeno, ovisno o rezultatima
Profil kandidata
- srednja škola 3 godine, srednja škola 4 godine, viša ili prvostupanjska
- sklonost timskom radu
- izvrsne komunikacijske i interakcijske vještine
- tečnost u hrvatskom književnom jeziku
- samostalnost, proaktivnost, energičnost, zainteresiranost, otvorenost, ljubaznost, strpljivost
- spremnost na edukaciju

Od kandidata očekujemo
- poznavanje osnova informatike i rada na računalu
- poznavanje i aktivno korištenje MS Office paketa
- poželjno znanje engleskog jezika

Vaši podaci

Datoteka mora biti manja od 2MB i tipa .jpg ili .jpeg

Prilozi

Obavezno polje, datoteka mora biti manja od 2MB i tipa .pdf

Otkaži