Objavljen: 23.04.2024.
Zadnji rok prijave: 03.05.2024.
Stupanj obrazovanja: SSS/VŠS/VSS
Lokacija: Virje
Vrsta posla: Stalni radni odnos

Opis posla
Odgovornosti:
– nadgledanje, planiranje i koordinacija aktivnosti i procesa računovodstvenog odjela
– predlaganje i implementacija internih procedura
– robno materijalno knjigovodstvo
– vođenje glavne knjige, salda-konti kupaca i dobavljača (vođenje knjiga URA i IRA) te robno materijalna obrada
– prijava PDV-a i ostalih poreza
– samostalna izrada financijskih godišnjih i periodičnih izvještaja; financijskih konsolidiranih izvještaja, te ostala financijska izvještavanja prema Upravi
– suradnja s državnim tijelima i pravnim osobama koje imaju javne ovlasti
– praćenje efikasnosti i edukacija zaposlenika te odgovornost za razvoj tima
– koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela s aktivnostima drugih odjela
– praćenje važećih propisa iz područja financija i računovodstva te njihova primjena

Profil kandidata / Uvjeti
– magisterij/VSS ekonomskog usmjerenja
– 5 godina radnog iskustva na voditeljskim poslovima računovodstva i financija, poželjno iz sektora proizvodnje
– odlično poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija
– dobro poznavanje MSFI-a, MRS-eva
– odgovornost, organiziranost, praktičnost, preciznost i usmjerenost na detalje, te pridržavanje vremenskih rokova
– iskustvo u razvijanju, motiviranju i vođenju timova
– odlično znanje rada na računalu (MS Office paket)
– aktivno znanje engleskog jezika (u jeziku i pismu)
– znanje engleskog B1

Stručna sprema:  Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:  5

Jezici:  Engleski (razina govora – napredno, razina pisma – napredno)

Vještine:  MS Office

Što nudimo:

– ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
– stručne edukacije i razvoj

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

    Vaši podaci

    Prilozi